|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Димер PROLUM Mini; Wi-Fi; TUYA; 6A; Series: HomeLink необхідний для управління яскравістю світлодіодних стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами.
Основні функції Димера PROLUM Mini; Wi-Fi; TUYA; 6A; Series: HomeLink:
- Змінювати яскравість світіння
- Швидкість перемикання
- Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання.
Переваги Димера PROLUM Mini; Wi-Fi; TUYA; 6A; Series: HomeLink:
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Широкий асортименту моделей
- Надійність
- Доступна вартість
Характеристики
| Виробник | PROLUM |
|---|---|
| Тип зв'язку | Wi-Fi |
| Тип пристрою | LED димер |
| Сила струму, А | 6.0А |
| Спосіб управління | Через смартфон |
| Робоча напруга | 12V-24V |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Пульт керування | Управління на корпусі |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 58х26 мм |
| Країна виробника товару | Китай |
| Особливість | З можливістю керування зонами |
| Гарантія | 1 рік |
| Серія | HomeLink |
| Потрібен шлюз для підключення | Ні |
| Екосистема | Google Home, Home Assistant, Tuya Smart |
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів


