|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Контролер PROLUM SPI Single color; Вимикач; 3кл; макс:2048px
| Виробник | PROLUM |
|---|---|
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Тип пристрою | SPI контролер |
| Спосіб управління | Управління на корпусі |
| Робоча напруга | 12V, 24V |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 86х86х17 мм |
| Додатково | Підтримка: WS2811; Макс: 2048px |
| Країна виробника товару | Китай |
| Сумісність | Для SPI однокольровоі стрічки (W\W+WW) |
| Гарантія | 1 рік |
| Потрібен шлюз для підключення | Ні |





