|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| МОДЕЛЬ: | Professional BPS-G4-12-8-COB-480-NW-20 |
| ТИП СВІТЛОДІОДІВ: | СОВ |
| К-СТЬ СВІТЛОДІОДІВ: | 480 PCS/M |
| КОЛІР СВІТЛА: | WARM WHITE (3000-3500K) |
| СВІТЛОВИЙ ПОТІК: | 1460 LM/M |
| РОБОЧА НАПРУГА: | DC 12 V |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 12.5 W/M |
| СТУПІНЬ ЗАХИСТУ: | ІР 33 |
| ПЛАТА: | 8 MM |
| КІЛЬКІСТЬ В УПАКОВЦІ: | 5 M |
| ГАРАНТІЯ: | 3 роки |
⚠️Ціну вказано за один погонний метр товару.Множинні зображення, зображення способа пакування чи фасування або комбінації зображень одиниці товару використовуються для всебічної візуалізації зовнішнього вигляду, особливостей чи відмінностей, функціональності чи сфери його застосування, типу та/або способу пакування, але не обмежуючись вказаним вище.


