|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
LED стрічка PROLUM™ 5V; IP20; 2835 120; S-TYPE; Series "S"
| Мінімальне замовлення | 10 метрів (1 упаковка) |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Серія | "S" |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Колір | Тепло-Білий (2800-3200K) |
| Споживана потужність | 7 Вт\метр |
| Сила струму | 1.4 А\метр |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./метр |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Робоча напруга | 5V |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Упаковка | 10м / 50м (опціонально) |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кратність різання | 2,5 см (3 світлодіода) |
| Ширина стрічки | 6 мм |
| Строк служби LED | 50,000 годин |
| Гарантія | 12 місяців |


