|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1м |
|---|---|
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт/м |
| Світловий потік, Lm | 900 Lm |
| Температура світла | 10000-11000 K |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Світлова віддача | 110 Lm/W |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Розмір | 8x2 мм |
| Споживана потужність | 8,1 Вт/м |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Клас захисту | IP20 |
| Термін служби | 20000 ч |
| Виробник | OEM |
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
![📌 Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1м 00-00022692-BIOM[2868] фото, опис Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1м (📌 00-00022692-BIOM[2868]) фото](/content/images/34/600x600l80mc0/76131762498035.png)
![📌 Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1м 00-00022692-BIOM[2868] фото, опис Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1м (📌 00-00022692-BIOM[2868]) фото](/content/images/34/600x600l80mc0/63811049969982.png)
![📌 Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1м 00-00022692-BIOM[2868] фото, опис Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1м (📌 00-00022692-BIOM[2868]) фото](/content/images/34/600x600l80mc0/30934936951849.png)
![📌 Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1м 00-00022692-BIOM[2868] фото, опис Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1м (📌 00-00022692-BIOM[2868]) фото](/content/images/34/600x600l80mc0/18088377297166.png)
![📌 Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1м 00-00022692-BIOM[2868] фото, опис Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-SCW-20 10000-11000K, негерметична, 1м (📌 00-00022692-BIOM[2868]) фото](/content/images/34/600x600l80mc0/35653709465970.png)