|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Назва | Світлодіодний прожектор AREAL 30W PR-30 6200К 220V IP65 |
|---|---|
| Потужність | 30 W (потужність 80%) |
| Світловий потік | 2400 Lm |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритний розмір, мм | 150x95x26 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Робоча напруга | AC 180-265 V |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Температура світла | 6200 K (Холодний білий) |
| Тип світлодіодів | SMD |
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
