|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Діммер PROLUM (KNOB 30A) - це пристрій, що дозволяє плавно регулювати яскравість освітлення.
Дімер PROLUM (KNOB 30A) має набір функцій:
- Управління яскравістю світла
- Автоматичне відключення
- Плавне включення і відключення світла
- Різні режими затемнення і миготіння
| Виробник | PROLUM |
|---|---|
| Тип пристрою | LED димер |
| Сила струму, А | 30.0А |
| Спосіб управління | Управління на корпусі |
| Робоча напруга | 5V, 12V, 24V |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Вихідний струм | 30A |
| Пульт керування | Без пульта |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 86 х 86 х 65 мм |
| Країна виробника товару | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Потрібен шлюз для підключення | Ні |



