|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| МОДЕЛЬ: | BPS-G4-12-3-COB-400-CW |
| ТИП СВІТЛОДІОДІВ: | СОВ |
| К-СТЬ СВІТЛОДІОДІВ: | 400 PCS/M |
| КОЛІР СВІТЛА: | WHITE (6000-6500K) |
| СВІТЛОВИЙ ПОТІК: | 710 LM/M |
| РОБОЧА НАПРУГА: | DC 12 V |
| ПОТУЖНІСТЬ: | 7 W/M |
| СТУПІНЬ ЗАХИСТУ: | ІР 33 |
| ПЛАТА: | 3 MM |
| КІЛЬКІСТЬ В УПАКОВЦІ: | 5 M |
| ГАРАНТІЯ: | 3 роки |
⚠️Ціну вказано за один погонний метр товару.Множинні зображення, зображення способа пакування чи фасування або комбінації зображень одиниці товару використовуються для всебічної візуалізації зовнішнього вигляду, особливостей чи відмінностей, функціональності чи сфери його застосування, типу та/або способу пакування, але не обмежуючись вказаним вище.

