|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 12V; 5050\60; IP20; Series "SG", RGB
Увага! Ціна вказана за 1 метр (відрізається від котушки у необхідній кількості)
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 упаковка) |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Виробник світлодіодів | SAMSUNG |
| Серія | Series "SG" |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіода | SMD 5050 |
| CRI | 80% |
| Колір | RGB |
| Споживана потужність | 15 Вт\метр |
| Сила струму, А | 1.25 А\метр |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./метр |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Робоча напруга | 12V |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Упаковка | 5м |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кратність різання | 5 см (3 світлодіода) |
| Розміри | 10 х 5000 мм |
| Строк служби LED | 50,000 годин |
| Гарантія | 24 місяця |
| Країна виробника товару | Китай |
⚠️Ціну вказано за один погонний метр товару. Множинні зображення, зображення способа пакування чи фасування або комбінації зображень одиниці товару використовуються для всебічної візуалізації зовнішнього вигляду, особливостей чи відмінностей, функціональності чи сфери його застосування, типу та/або способу пакування, але не обмежуючись вказаним вище.
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів






