|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Назва | Светодиодная лента OEM ST-12-2835-60-R-65 красная, герметичная, 1м |
|---|---|
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів | 60 шт/м |
| Світловий потік, Lm | 300 Lm |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Світлова віддача | 62,5 Lm/W |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Розмір | 8x2 мм |
| Споживана потужність | 4,8 Вт/м |
| Колір світіння | Червоний |
| Клас захисту | IP65 |
| Термін служби | 35000 ч |
| Виробник | OEM |
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
![📌 Світлодіодна стрічка BIOM OEM 12В SMD2835 60 шт/м 300 Лм/м червоний, IP65 герметична, 5 метрів 00-00016866-BIOM[2587] фото, опис Світлодіодна стрічка BIOM OEM 12В SMD2835 60 шт/м 300 Лм/м червоний, IP65 герметична, 5 метрів (📌 00-00016866-BIOM[2587]) фото](/content/images/10/500x500l80mc0/43528971476359.png)
![📌 Світлодіодна стрічка BIOM OEM 12В SMD2835 60 шт/м 300 Лм/м червоний, IP65 герметична, 5 метрів 00-00016866-BIOM[2587] фото, опис Світлодіодна стрічка BIOM OEM 12В SMD2835 60 шт/м 300 Лм/м червоний, IP65 герметична, 5 метрів (📌 00-00016866-BIOM[2587]) фото](/content/images/10/500x500l80mc0/47328521628757.png)
![📌 Світлодіодна стрічка BIOM OEM 12В SMD2835 60 шт/м 300 Лм/м червоний, IP65 герметична, 5 метрів 00-00016866-BIOM[2587] фото, опис Світлодіодна стрічка BIOM OEM 12В SMD2835 60 шт/м 300 Лм/м червоний, IP65 герметична, 5 метрів (📌 00-00016866-BIOM[2587]) фото](/content/images/10/500x500l80mc0/96058459203677.png)