|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-8-COB-320-WW тепла біла, негерметична |
|---|---|
| Тип світлодіодів | COB |
| Кількість світлодіодів | 320 шт/м |
| Світловий потік, Lm | 1270 Lm |
| Температура світла | 3000-3500 K (Тепле Біле) |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Світлова віддача | 127 Lm/W |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Розмір | 8х2 мм |
| Споживана потужність | 10 Вт/м |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Клас захисту | IP33 |
| Гарантійний термін | 24 м |




