|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м |
|---|---|
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт/м |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Температура світла | 2800-7500 K |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Розмір | 8х2 мм |
| Споживана потужність | 17 Вт/м |
| Колір світіння | Теплий-Нейтральний-Холодний |
| Клас захисту | IP20 |
| Термін служби | 35000 ч |
| Виробник | OEM |
Отримати консультацію, оформити замовлення і уточнити персональну знижку Ви маєте змогу за одним із наших номерів телефонів
![📌 Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м 00-00022693-BIOM[2869] фото, опис Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м (📌 00-00022693-BIOM[2869]) фото](/content/images/9/600x600l80mc0/43197653159086.png)
![📌 Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м 00-00022693-BIOM[2869] фото, опис Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м (📌 00-00022693-BIOM[2869]) фото](/content/images/9/500x500l80mc0/39267549311791.png)
![📌 Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м 00-00022693-BIOM[2869] фото, опис Світлодіодна стрічка OEM ST-12-2835-120-DCCT-20 3CCT, негерметична, 1м (📌 00-00022693-BIOM[2869]) фото](/content/images/9/600x600l80mc0/13582217315767.png)