|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1 погонний метр
| Назва | Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м |
|---|---|
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт/м |
| Світловий потік, Lm | 1950 Lm |
| Температура світла | 4000-4500 K (Біле світло) |
| Робоча напруга | DC 24V |
| Світлова віддача | 145 Lm/W |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Розмір | 8х2 мм |
| Споживана потужність | 13,5 Вт/м |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Клас захисту | IP20 |
| Термін служби | 35000 ч |
| Виробник | BIOM |
![📌 Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м 02137s |18558[2657]Б2Я08 фото, опис Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м (📌 02137s |18558[2657]Б2Я08) фото](/content/images/38/600x600l80mc0/80905872477785.jpg)
![📌 Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м 02137s |18558[2657]Б2Я08 фото, опис Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м (📌 02137s |18558[2657]Б2Я08) фото](/content/images/38/600x600l80mc0/72331066659206.jpg)
![📌 Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м 02137s |18558[2657]Б2Я08 фото, опис Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м (📌 02137s |18558[2657]Б2Я08) фото](/content/images/38/600x600l80mc0/57565104158524.jpg)
![📌 Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м 02137s |18558[2657]Б2Я08 фото, опис Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м (📌 02137s |18558[2657]Б2Я08) фото](/content/images/38/600x600l80mc0/32867730561247.jpg)
![📌 Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м 02137s |18558[2657]Б2Я08 фото, опис Світлодиодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-NW-20 нейтральний білий, негерметична, 1м (📌 02137s |18558[2657]Б2Я08) фото](/content/images/38/500x500l80mc0/23837339592597.jpg)